ONLINE NASTAVA
OBAVIJEST ZA RODITELJE I UČENIKE !
Autor: Vladimir Jozanović, 22. 3. 2020.

OBAVIJEST ZA RODITELJE I UČENIKE !

Poštovani, obavještavamo vas da će do daljnjeg biti organizirana Nastava na daljinu po uobičajenom rasporedu sati, što znači da će svaki dan učenici imati nastavu iz predmeta koji su u važećem rasporedu škole.

Učiteljice i učitelj razredne nastave svaki dan, u komunikaciji s roditeljima upućuju učenicima upute za rad i  radne zadatke iz predmeta koje imaju taj dan po rasporedu. Većina učenika razredne nastave po uputama razredne učiteljice, prati i nastavu na programu HTV-3.

Predmetni učitelji od 5. do 8. razreda učenicima daju upute i radne zadatke preko aplikacije Microsoft Teams.

Molimo roditelje da se maximalno angažiraju kako bi učenici koji teže prate nastavu na ovakav način uspješno savladali gradivo.

Poštovani roditelji na Vama je velika odgovornost za uspješnu realizaciju ovakvog oblika nastave. Potičite i motivirajte učenike kako bi  redovito bili uključeni u nastavni proces i slali povratnu informaciju učiteljima o usvajanju nastavnog gradiva.
Bez Vaše pomoći teško ćemo uspjeti.

Nazočnost  učenika na nastavi prati se uz njihove aktivnosti u „virtualnom razredu“ . Virtualni školski sustav registrira svaku aktivnost učenika.
Svaki izostanak s virtualne nastave mora se opravdati. Neopravdani izostanci tretirati će se Pravilnikom o pedagoškim mjerama.

Vrijeme je da svatko od nas uloži sva svoja znanja i sposobnosti kako bi uspješno nadvladali ovu situaciju.

DAJTE ONO NAJBOLJE OD SEBE !