preskoči na sadržaj

Osnovna škola Ivana Kozarca Županja

Login
Vrijeme

Kalendar
« Studeni 2019 »
Po Ut Sr Če Pe Su Ne
28 29 30 31 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 1
2 3 4 5 6 7 8
Prikazani događaji

Tražilica
Za učenike!
Lista linkova je prazna
Brojač posjeta
Ispis statistike od 16. 2. 2011.

Ukupno: 525422
Ovaj mjesec: 4720
Ovaj tjedan: 919
Danas: 418
Izvannastavne aktivnosti

RASPORED ODRŽAVANJA IZVANNASTAVNIH AKTIVNOSTI U ŠK. GODINI 2019./2020.

 

Dramsko - recitatorska

 

     Učitelj: Tena Lončarević

     Vrijeme održavanja:  UTORAK, 17:30

 

Literarno-novinarska

     Učitelj: Marijana Mazalović

     Vrijeme održavanja:  SVAKI DRUGI UTORAK, 17:30 (smjena 5. i 7.raz)

 

Cvjećari

     Učitelj: Ružica Kelava 

     Vrijeme održavanja:  3.-4. sat, smjena 6. i 8. razred

 

Likovna sekcija

     Učitelj: Domagoj Burilović

     Vrijeme održavanja: Petak 3.-4.sat, smjena 6.i 8. razred

Ponedjeljak 5. 6 . razr.- smjena 5. i 7. raz.

 

Kreativna radionica

     Učitelj: Anita Lešić, Irena Bačić i Marčela Maričić

     Vrijeme održavanja: SVAKI DRUGI UTORAK  16:40- smjena 5. i 7. raz

 

Veliki pjevački zbor

     Učitelj: Ivana Pušić 

     Vrijeme održavanja: UTORAK  17:30 

 

Mladi knjižničari

     Učitelj: Gabrijela Čerkez

     Vrijeme održavanja: UTORAK  17:30

 

Sigurno u prometu

     Učitelj: Željko Pejnović

     Vrijeme održavanja: Svaki drugi PONEDJELJAK, 13:30- smjena 5. i 7. raz.

 

Mladi tehničari

     Učitelj: Željko Pejnović

     Vrijeme održavanja: UTORAK, 17:30-19:00

 

Programerska grupa

     Učitelj: Sanja Oršolić

     Vrijeme održavanja: SRIJEDA,14:30 , smjena 6.i 8. razred

UTORAK 13:00 SMJENA 5. I 7. razred

 

Sportska igraonica

     Učitelj: Đurđica Stjepanović

     Vrijeme održavanja: UTORAK,  17:30

 

 

Crveni križ

     Učitelj: Sanja Raonić

     Vrijeme održavanja: UTORAK 17:30, smjena 6. i 8. razred

 

Ilustratori

     Učitelj: Tomislav Vidaković

     Vrijeme održavanja: PRIJEPODNE ČETVRTAK,  5.sat, smjena 6. i 8. razred

 

Vjeronaučna grupa

     Učitelj: Manda Kadić

     Vrijeme održavanja: PONEDJELJAK,  2. sat, smjena 5. i 7. razred

                                        PETAK,  2. sat, smjena 5. i 7. razred

 

Vjeronaučna grupa

     Učitelj: Jasna Pejić

     Vrijeme održavanja: UTORAK,  2.3. sat, 

 

 

Domaćinstvo

     Učitelj: Zdenka Piljić, Marija Šen

     Vrijeme održavanja: UTORAK,  4,5. Sat,

 

Povjesničari

Učiteljica: Ljubica Andrijanić, Ladislav Firi

 

Mali englezi

Učiteljica: Nina Mikić,

učenici razredne nastave

 

 




vijesti
Dani kruha
Vladimir Jozanović / datum: 6. 11. 2019. 11:19

[OPŠIRNIJE]



RSS


preskoči na navigaciju